• slovensky
  • english

Napísali o nás

SAP pre firmu TUCHYŇA

Cesta nahor so SOFTIPom

V Bratislave, 31.5.2010 - Tuchyna - výtahy zavádzajú komplexný informacný systém SAP Bussines One. Jeho inštaláciu SOFTIP prispôsobí konkrétnym požiadavkám kladeným v tomto špecifickom segmente podnikania.

Cielom implementácia nového informacného systému je pokryt klúcové procesy pri výrobe výtahov. Súcastou riešenia bude aj nasadenie riešenia pre sledovanie a riadenie after sales aktivít spojených s údržbou a servisom výtahov. Pre správu mzdovej agendy SOFTIP dodá a sprevádzkuje vlastné riešenie SOFTIP HR. V rámci jednotlivých aktivít implementácie prebehne nastavenie funkcností, zaškolenie užívatelov, otestovanie funkcnosti, migrácia dát a podpora nábehu do produkcie.

Spolocnost Tuchyna výtahy patrí medzi najvýznamnejších výrobcov výtahov a eskalátorov na Slovensku. Vznikla v roku 1990 a za svoju dvadsatrocnú históriu sa vypracovala na jednotku v tomto trhovom segmente. Firma Tuchyna – výtahy je silná firma prinášajúca vlastné technologicky vyspelé, dizajnérsky originálne riešenia, ktoré už dávno prekrocili hranice Európy .

Zobraziť článok v pdf formáte

 
Pavol Tuchyňa, TUCHYŇA - VÝŤAHY
sídlo : Letná 27, 040 01 Košice
majiteľ : Pavol Tuchyňa
telefón : 00421-55-632 33 98
fax : 00421-55-632 33 83
PREDNOSTI VÝROBKOV, KTORÉ PONÚKAME: moderná koncepcia ovládania,
kompletné prevedenie antivandal,
variabilita riešení a nadštandardný dizajn,
nízke ceny celkov aj jednotlivých komponentov!