• slovensky
  • english

Výroba a expedícia

Výroba

Spoločnosť Pavol Tuchyňa, TUCHYŇA - VÝŤAHY je výrobcom kompletných zdvíhacích zariadení. Súčasťou výrobnej náplne sú všetky hlavné komponenty. Spoločnosť sa podieľa aj na vývoji a výrobe komponentov dodávaných partnermi, čo zabezpečuje maximálnu mieru kontroly kvality, a ta k umožňuje vlastný vývoj inovačných a individuálnych riešení.

Výrobné procesy sú zabezpečované prostredníctvom CNC, riadených výrobných strojov, pričom dáta výroby sú zadávané priamo z konštrukčného oddelenia, čo znižuje čas výrobných procesov.

Súčiastková základňa dodávaných kompletných zariadení sa skladá z najmodernejších prvkov a komponentov, ktoré sú dostupné na svetových trhoch, pričom niektoré komponenty sú vyvinuté a vyrábané iba ako dodávky celkov spoločnosti Pavol Tuchyňa, TUCHYŇA - VÝŤAHY. Niektoré výrobné procesy a výrobky vyvinuté a zavedené spoločnosťou sa stávajú najvyššou priečkou v odbore výťahárstva, čo je veľkým úspechom spoločnosti.

Expedícia a Logistika

Oddelenie expedície a logistiky v spolupráci so sesterskou firmou SLOV-IMEX, s.r.o., Import - Export, zabezpečuje prepravu výrobkov v rámci Slovenskej alebo Českej republiky ako aj dodávku pre partnerov do všetkých destinácií sveta.

Logistika je zabezpečovaná vlastnými vozidlami alebo v spolupráci so zmluvnými partnermi do všetkých destinácií sveta.

Dodávka náhradných dielov závisí od požiadavky zákazníka a je realizovaná štandardnou prepravnou službou alebo expresnou prepravou.

 

 
Pavol Tuchyňa, TUCHYŇA - VÝŤAHY
sídlo : Letná 27, 040 01 Košice
majiteľ : Pavol Tuchyňa
telefón : 00421-55-632 33 98
fax : 00421-55-632 33 83
PREDNOSTI VÝROBKOV, KTORÉ PONÚKAME: moderná koncepcia ovládania,
kompletné prevedenie antivandal,
variabilita riešení a nadštandardný dizajn,
nízke ceny celkov aj jednotlivých komponentov!