• slovensky
  • english

Nákladné

Dizajnová kategorizácia nakladných výťahov

Dizajn nákladných výťahov v porovnaní s výťahmi určenými hlavne na prepravu osôb je zameraný na odolnosť s prvkami industriálneho dizajnu. Firma Tuchyňa - Výťahy dodáva nákladné výťahy používané obchodnými centrami na prepravu tovaru alebo aj nákladné výťahy s vysokou frekvenciou prevádzky ako súčasť technologickej výroby. Týmto faktorom je prispôsobené aj celkové vyhotovenie, čo sa týka technológie pohonov a riadenia ako aj mechanických častí výťahu.

Povrchová úprava stien kabíny a śtandartná výbava

Štandardným vyhotovením kabín náklaných výťahov je použitie zinkovaných plechov potiahnutých dekoračným vzorom z PVC typu LM s imitáciou nehrdzavejúcej ocele alebo v prevedení z nehrzavejúcej ocele (INOX). Ide o lamelový systém stien s vertikálnym usporiadaním alebo v prípade požiadavky je povrch bez lamelových spojov. Podlaha kabíny je určená na vysokú záťaž v prevedení z industriálneho slzičkového, nerezového alebo hliníkového plechu. V prípade požiadavky podlahu dodávame z vysokozáťažovej podlahy z vystuženej preglejky.

Strop kabíny

Strop kabíny nákladného výťahu je tiež vypracovaný s dôrazom na odolnosť pri nakladaní a prevoze tovaru. Strop je štandardne vyhotovený z materiálov LA alebo INOX a osvetlenie kabíny je zabezpečené pomocou LED osvetlenia.

Šachtové a kabínové dvere

Šachtové a kabínové dvere sú plnoautomatické, riadené vlastnou riadiacou doskou a frekvenčnou reguláciou VVVF. Povrchová úprava dverí je v elektrostatickom nástreku (ESN-RAL) alebo z nehrdzavejúcej ocele (INOX).

Kabínové a šachtové privolávače

Kabínové a šachtové privolávače sú rovnaké ako pri osobných výťahoch zo série CLS vo vyhotovení INOX a s LCD displejom na každej stanici.

 
Pavol Tuchyňa, TUCHYŇA - VÝŤAHY
sídlo : Letná 27, 040 01 Košice
majiteľ : Pavol Tuchyňa
telefón : 00421-55-632 33 98
fax : 00421-55-632 33 83
PREDNOSTI VÝROBKOV, KTORÉ PONÚKAME: moderná koncepcia ovládania,
kompletné prevedenie antivandal,
variabilita riešení a nadštandardný dizajn,
nízke ceny celkov aj jednotlivých komponentov!