• slovensky
  • english

Novinky

RIADENIE, ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ A EKOLÓGIA

Dôležitým faktorom moderných riešení výťahov sú inovatívne riadiace systémy a komponenty so zameraním na energetickú účinnosť a minimálne negatívne vplyvy na prostredie. Riešenia systémov TUCHYŇA - VÝŤAHY sú vyrábané s dôrazom na splnenie týchto požiadaviek.

Riadenie

Mikroprocesorový riadiaci systém s rýchloupínacím systémom káblových rozvodov. Mikroprocesorová jednotka výťahov bola navrhnutá technikmi spoločnosti s dôrazom na kompatibilitu so všet - kými ponúkanými externými komponentmi a zariadeniami. Multifunkčnosť tejto riadiacej jednotky zaraďuje riadiaci systém ku špičkám v oblasti riadenia výťahov.

Riadiace systémy a ich energetická úspornosť

Riadenie so zberným systémom a možnosťou riadenia viacerých výťahov v skupine. „Stand by mode“ - vypnutie osvetlenia, kabínového privolávača a nepotrebných silových častí výťahu (až 30 % úspora). Rekuperácia elektrickej energie (až 20% úspora, doplnková výbava).

Vzdialený monitoring riadiacich rozvádzačov

Všetky riadiace rozvádzače inštalované firmou Tuchyňa -Výťahy disponujú funkciou vzdialeného monitorovania pomocou ethernetu, intrane - tu alebo internetu. V prípade monitorovania pomocou internetu je vzdialené monitorovanie zabezpečené servisným oddelením, ktoré má 24 hodín denne prístup do riadenia daného rozvádzača s možnosťou úpravy parametrov, identifikácie porúch a kontroly prevádzky. Ak servisné oddelenie zaznamená poruchu na zariadení alebo prijme telefonické hlásenie, pracovníci servisného oddelenia identifikujú možný problém, servisný zásah je rýchly a efektívny.

Pohonné jednotky a ich energetická účinnosť

Bezprevodové synchrónne trakčné pohony s použitím frekvenčnej regulácie zabezpečujú energetickú úsporu až 50%. Rekuperácia elektrickej energie (až 20% úspora, doplnková výbava).

 

 
Pavol Tuchyňa, TUCHYŇA - VÝŤAHY
sídlo : Letná 27, 040 01 Košice
majiteľ : Pavol Tuchyňa
telefón : 00421-55-632 33 98
fax : 00421-55-632 33 83
PREDNOSTI VÝROBKOV, KTORÉ PONÚKAME: moderná koncepcia ovládania,
kompletné prevedenie antivandal,
variabilita riešení a nadštandardný dizajn,
nízke ceny celkov aj jednotlivých komponentov!