• slovensky
  • english
Produkty | Parkovacie systémy
     
     

Parkovacie sytémy

Dizajn autovýťahov je v podstate identický s dizajnom nákladných výťahov s rozdielom v ovládaní výťahu.

Povrchová úprava stien kabíny a śtandartná výbava

Štandardným vyhotovením kabín autovýťahov je použitie zinkovaných plechov potiahnutých dekoračným vzorom z PVC typu LM s imitáciou nehrdzavejúcej ocele alebo v prevedení z nehrzavejúcej ocele (INOX). Ide o lamelový systém stien s vertikálnym usporiadaním alebo v prípade požiadavky je povrch bez lamelových spojov. Dôležitou súčasťou výbavy kabíny autovýťahu sú zosilnené steny a nárazové dosky pre prípad nárazu vozidla do stien výťahu. Doplnkovou výbavou je kamerový systém a diaľkové privolanie autovýťahu.

Strop kabíny

Strop kabíny je vyhotovený z materiálov LA alebo INOX a už len s LED osvetlením.

Podlaha kabíny

Podlaha kabíny je určená na vysokú záťaž v prevedení z industriálneho slzičkového, nerezového alebo hliníkového plechu.

Kabínové a šachtové privolávače

Kabínové a šachtové privolávače sú rovnaké ako pri osobných výťahoch zo série CLS vo vyhotovení INOX a 7 segmentovým displejom, prípadne LCD displejom na každej stanici. V kabíne sa nachádzajú 2 kabínové privolávače umiestnené tak, aby boli dostupné pre vodiča po otvorení okna.

Šachtové a kabínové dvere

Šachtové a kabínové dvere sú plnoautomatické, riadené vlastnou riadiacou doskou a frekvenčnou reguláciou VVVF. Povrchová úprava dverí je z nehrdzavejúcej ocele (INOX). Súčasťou výbavy 3D je celoplošná závora, ktorá v prípade otvorenia dverí sníma stojaci automobil predo dvermi alebo blížiaci sa k výťahu. V tom prípade nezatvorí dvere a semafor informuje o tom, že výťah je pripravený na vjazd automobilu do kabíny

 

Parkovacie platformy a parkovacie systémy. 

    

Parkovacire platformy a systémy sú bezpečné a spoľahlivé zariadenia vybavené viacerími bezpečnostními prvkami na ochranu používateľov. Zariadenia sú vyhotovené z vysoko kvalitnej ocele a namodernejšími nástrekmi proti korózii zo životnosťou viac ako 35 rokov.

 

Parkovacia platforma umožnuje ušetriť až 50 percent parkovacej plochy, je jednoduchá na obsluhu, ekonomicky výhodná bez potreby špecialnych zemných úprav. Parkovacie plošiny môžu byť využívané sukromnými osobami, spoločnosťami ale aj v štátnych inštitúciách.

 
Pavol Tuchyňa, TUCHYŇA - VÝŤAHY
sídlo : Letná 27, 040 01 Košice
majiteľ : Pavol Tuchyňa
telefón : 00421-55-632 33 98
fax : 00421-55-632 33 83
PREDNOSTI VÝROBKOV, KTORÉ PONÚKAME: moderná koncepcia ovládania,
kompletné prevedenie antivandal,
variabilita riešení a nadštandardný dizajn,
nízke ceny celkov aj jednotlivých komponentov!